aboutus

Hong Kong Win-Win Manufactory Co.Ltd.

Hong Kong Win-Win Manufactory Co.Ltd. Hong Kong Win-Win Manufactory Co.Ltd. Hong Kong Win-Win Manufactory Co.Ltd. Hong Kong Win-Win Manufactory Co.Ltd.
1 2 3 4
نوع کسب و کار: سازنده
صادر کننده
مارک های: پیروزی برنده
تعداد کارمندان: 150~150
سال تاسیس: 2008
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%
دربارهی ما
معرفی

دربارهی ما

تنها راه رسیدن به هدف شما این است که به مشتریانتان کمک کنید تا به اهداف خود برسید.

Hongkong Win-Win Manufactory Co. Ltd. تمرکز شرکت بر اطلاعات و ادغام سیستم است که در سال 2008 تاسیس شده است. فعالیت اصلی ما تامین نرم افزار کامپیوتر است. در طول دهه توسعه، ما اعتماد مشتریان بی رویه را به دست آورده ایم، که باعث می شود ما احساس خوشحالی کنیم. ما می دانیم که تنها راه نشان دادن این است که چقدر مشتریان اعتماد ما ارزش دارند، حفظ یک چیز مهم است: اصرار بر کیفیت محصول، ارزان ترین قیمت و خدمات بالاتری از خدمات مشتری. فقط به این ترتیب می توانیم رابطه بهداشتی بین مشتری و ما برقرار کنیم.

ما آماده هستیم روابط جدیدی را با شما ایجاد کنیم و شما؟

محصولات ما شامل کل سیستم نرم افزار کامپیوتر و نرم افزار اصلی استفاده از دفتر، از سیستم عامل ویندوز به ادوبی آکروبات و حتی FileMaker Pro است که همه ما قادر به عرضه آن هستیم. ما اینجا هستیم تا مشتریانمان (مانند شما) بهترین محصول را با قیمت منصفانه و قابل قبول ارائه دهیم و اطمینان حاصل کنیم که پیشرفت نصب آسان و مناسب برای مشتریان ماست.

چه می توانیم به شما پیشنهاد دهیم؟

محصول با کیفیت بالا

قیمت رقابتی

استاندارد 24 ساعته خدمات مشتری

حفاظت از حریم شخصی

رضایت از تجربه خرید

تاریخ

Hongkong Win-Win Manufactory Co. Ltd. تاسیس شده در سال 2008، در طول 2 سال توسعه، هنگ کنگ Win-Win شرکت کارخانه آموزشی ویبولیتین رشد کرده است و موفق به کسب اجازه از شرکت مایکروسافت از سال 2010، و ما بیش از 10- سال تجربه در ارائه یکپارچگی سیستم اطلاعاتی.

با گذشت زمان تا سال 2020، ما منتظر 10 سال آینده هستیم، ما امیدواریم که با مشتریان ما هماهنگ شود.

سرویس

چه خدماتی میتوانیم برای شما ارائه دهیم؟

محصول با کیفیت بالا

ما اصرار داریم که محصولی با کیفیت بالا را در طول دهه توسعه شرکت به مشتریان خود ارائه دهیم. ما تمام نرم افزار پیشرو صنعت مورد علاقه خود را ارائه می دهیم و تمام نرم افزار Utility را برای فرد، خانواده و حتی کسب و کار ارائه می دهیم. ما تضمین می کنیم که تمام محصولات ما واقعی و در دسترس هستند.

قیمت رقابتی

این برای ما خوب است که به مشتریانمان این محصول را با قیمت منصفانه و قابل قبول دریافت کنیم. با خرده فروشان دیگر مقایسه کنید، ما دائما قیمت و خدمات رقابتی ارائه می دهیم که به مشتریان بی شماری اعتماد کردیم.

؛

استاندارد 24 ساعته خدمات مشتری

یک چیز مهم دیگر برای ما این است که مشتریان خود را برآورده کنیم. به منظور رسیدن به این هدف، ما 24 ساعت خدمات مشتری را ارائه می دهیم. تمام کارکنان تیم خدمات مشتری در شرکت ما حرفه ای و موثر هستند. همه اینها برای حل مشکلات ما است.

حفاظت از حریم شخصی

حریم خصوصی مشتری همانند سرویس فوق العاده ما مهم است. ما یک سایت امن و با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی برای ارائه بهترین امنیت ممکن است. سایت ما SSL گواهی شده و به طور کامل رمزگذاری شده است، بنابراین اطلاعات شخصی و پرداخت شما کاملا امن است.

رضایت از تجربه خرید

ما به مشتریان خود یک تجربه خرید آسان و کارآمد ارائه می دهیم. سایت ما کاربر پسند است تا حتی خریداران با تکنولوژی درخشان می توانند از جستجوی محصولات تا بدون هیچ گونه سردرگمی به خرید بروند. ما به طور منظم وب سایت ما را در تلاش برای بهبود سهولت استفاده.

تیم ما

به منظور ارائه خدمات به مشتریان ما از تجربه پشتیبانی و حل مشکلات مشتری ما در اسرع وقت، ما تیم خدمات مشتری ایجاد کرده ایم که اکنون بیش از 20 عضو دارد.

اطلاعات تماس